  • Mfr # TFP001FH15X037BR
  • Zoro # G304454056
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001FH15X037BR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
37"