  • Mfr # TFP001FH15X068BR
  • Zoro # G204461413
Width
15"
Color
Fire Red
Single X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH15X068BR
Width
15"
Height
68"