  • Mfr # TFP001FH15X077BR
  • Zoro # G104455291
Width
15"
Color
Fire Red
Single X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH15X077BR
Width
15"
Height
77"