  • Mfr # TFP001FH18X068BR
  • Zoro # G204460591
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X068BR
Width
18"
Height
68"