  • Mfr # TFP001FH18X071BR
  • Zoro # G004462542
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X071BR
Width
18"
Height
71"