  • Mfr # TFP001FH18X072BR
  • Zoro # G604463307
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X072BR
Width
18"
Height
72"