  • Mfr # TFP001FH18X032ST
  • Zoro # G204462151
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001FH18X032ST
Width
18"
Height
32"