  • Mfr # TFP001FH12X062MR
  • Zoro # G504458649
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001FH12X062MR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
62"