  • Mfr # TFP001FH12X076MR
  • Zoro # G704455707
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH12X076MR
Width
12"
Height
76"