  • Mfr # TFP001FH15X038MR
  • Zoro # G204455276
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH15X038MR
Width
15"
Height
38"