  • Mfr # TFP001FH15X062MR
  • Zoro # G904458287
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH15X062MR
Width
15"
Height
62"