  • Mfr # TFP001FH18X037MR
  • Zoro # G904452940
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001FH18X037MR
Width
18"
Height
37"