  • Mfr # TFP001FH18X043MR
  • Zoro # G404456851
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X043MR
Width
18"
Height
43"