  • Mfr # TFP001FH18X044PT
  • Zoro # G904457532
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X044PT
Width
18"
Height
44"