  • Mfr # TFP001FH18X042SG
  • Zoro # G004456138
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X042SG
Width
18"
Height
42"