  • Mfr # TFP001FH12X028SM
  • Zoro # G304462099
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001FH12X028SM
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
28"