  • Mfr # TFP001FH12X059SM
  • Zoro # G504457123
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH12X059SM
Width
12"
Height
59"