  • Mfr # TFP001FH15X072SM
  • Zoro # G404452235
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH15X072SM
Width
15"
Height
72"