  • Mfr # TFP001FH18X044SM
  • Zoro # G104457363
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH18X044SM
Width
18"
Height
44"