  • Mfr # TFP001FH18X065SM
  • Zoro # G004459207
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH18X065SM
Width
18"
Height
65"