  • Mfr # TFP001FH12X080OB
  • Zoro # G004458002
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH12X080OB
Width
12"
Height
80"