Mfr # TFP001FH12X080OB
Zoro # G004458002
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
TFP001FH12X080OB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
80"