  • Mfr # TFP001FH12X058TG
  • Zoro # G104456830
Width
12"
Color
Track Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH12X058TG
Width
12"
Height
58"