  • Mfr # TFP001FH12X072TU
  • Zoro # G704453376
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH12X072TU
Width
12"
Height
72"