  • Mfr # TFP001FH15X032TU
  • Zoro # G704463375
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH15X032TU
Width
15"
Height
32"