  • Mfr # TFP001FH12X064UN
  • Zoro # G804460403
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH12X064UN
Width
12"
Height
64"