  • Mfr # TFP001FH12X078UN
  • Zoro # G404457049
Width
12"
Color
Unfinished
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH12X078UN
Width
12"
Height
78"