  • Mfr # TFP001FH15X080UN
  • Zoro # G104457592
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH15X080UN
Width
15"
Height
80"