  • Mfr # TFP001FH18X026UN
  • Zoro # G904458355
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001FH18X026UN
Width
18"
Height
26"