  • Mfr # TFP001FH18X037UN
  • Zoro # G904453442
Width
18"
Color
Unfinished
Single X-Board Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001FH18X037UN
Width
18"
Height
37"