  • Mfr # TFP001FH12X033WH
  • Zoro # G404453140
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH12X033WH
Width
12"
Height
33"