  • Mfr # TFP001FH12X079WH
  • Zoro # G304457682
Width
12"
Color
White
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH12X079WH
Width
12"
Height
79"