  • Mfr # TFP001FH15X025WH
  • Zoro # G604459119
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH15X025WH
Width
15"
Height
25"