  • Mfr # TFP001FH15X032WH
  • Zoro # G804463435
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH15X032WH
Width
15"
Height
32"