  • Mfr # TFP001FH18X030WH
  • Zoro # G004461224
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001FH18X030WH
Width
18"
Height
30"