  • Mfr # TFP001FH18X033WH
  • Zoro # G204463073
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001FH18X033WH
Width
18"
Height
33"