  • Mfr # TFP001FH18X061WH
  • Zoro # G804456833
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X061WH
Width
18"
Height
61"