  • Mfr # TFP001FH18X077WH
  • Zoro # G004466281
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH18X077WH
Width
18"
Height
77"