  • Mfr # TFP001FH18X080WR
  • Zoro # G204467965
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X080WR
Width
18"
Height
80"