  • Mfr # TFP101FPF12X034AN
  • Zoro # G504535449
Width
12"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X034AN
Width
12"
Height
34"