  • Mfr # TFP101FPF15X036AN
  • Zoro # G904546489
Width
15"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF15X036AN
Width
15"
Height
36"