  • Mfr # TFP101FPF15X062AN
  • Zoro # G204551008
Width
15"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X062AN
Width
15"
Height
62"