  • Mfr # TFP101FPF15X070AN
  • Zoro # G804543823
Width
15"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X070AN
Width
15"
Height
70"