  • Mfr # TFP101FPF15X060BL
  • Zoro # G104549471
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Black
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FPF15X060BL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
60"