  • Mfr # TFP101FPF12X044BT
  • Zoro # G304529709
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X044BT
Width
12"
Height
44"