  • Mfr # TFP101FPF12X048BT
  • Zoro # G204532236
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X048BT
Width
12"
Height
48"