  • Mfr # TFP101FPF12X057BT
  • Zoro # G604537985
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Flat Panel
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X057BT
Width
12"
Height
57"