  • Mfr # TFP101FPF12X059BT
  • Zoro # G304539272
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X059BT
Width
12"
Height
59"