  • Mfr # TFP101FPF12X080BT
  • Zoro # G404550979
Width
12"
Color
Burnt Toffee
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X080BT
Width
12"
Height
80"