  • Mfr # TFP101FPF15X055BT
  • Zoro # G004546464
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X055BT
Width
15"
Height
55"